KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7495166

nr 749 5166

Blandteknik

Georg Källkvist, solbadare, signerad 1940, motivets mått: 19x29

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 mars 2012
kl 17:45:46

26/3 17:21:27 1      Vinnande bud